انیکس سنتر

هود - سینک - گاز - مایکروویو

تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه حضوری و آنلاین تجهیزات توکار آشپزخانهنگین الماس

 

هدف نگین ، پرواز الماس بر بلندای آسمان صنعت آشپزخانه کشور عزیزمان است

باشد که گامی مؤثر در راستای افزایش تولد، خوکفایی و شکوفایی ایران عزیزمان برداریم. برای ساختن فردایی بهتر،اعتلا،خود کفایی و سربلندی کشور عزیزمان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

ما به قوانین کشور، حقوق اجتماعی و حفظ محیط زیست پایبندیم.مجموعه ما با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید سینک های ظرفشویی با کیفیت و طراحی زیبا و منحصر به فرد با برند الماس نموده است.

هدف ما رشد و شکوفایی هر چه بیشتر در زمینه ی تولید محصولات آشپزخانه است. تلاش ما از بدو فعالیت تاکنون فراهم آوردن زمینه ای مناسب جهت تولید و عرضه ی محصولاتی بوده که الماس خانه هایتان باشد و به این منظور با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز و همکاری با بهترین متخصصین رشته های مختلف مجموعه ای ساخته ایم که بتوانیم در زمینه ی توجه به کیفیت محصولات همواره استوار و پایدار بمانیم. تمام تلاشمان این است که الماس در سال های آتی به جریان اقتصادی مهمی در منطقه و کشور تبدیل شود تا بتوان مجموعه ای از نظم،کمیت و کیفت را سر لوحه ی برنامه ی خود قرار دهد و سهم بیشتری از تولید و اقتصاد کشور را سهیم شود. برنامه های ما در جهت نو آوری در تولید و ارائه ی محصولات با کیفیت در راستای دستیابی به نهایت رضایت مصرف کنندگان عزیز می باشدکلیه سینک های این مجموعه با استفاده از بهترین نوع ۳۰۴ BA stainless steel با ضخامت ۶ و ۷ دهم در حال تولید و عرضه می باشد.

الماس تنها تولید کننده سینک های نیمه فانتزی با عمق ۱۵ به صورت یک تکه در ایران می باشد.

تولیدی کاملا تخصصی در صنعت سینک ایران.

کیفیت و دقت در تولید محصولات قابل رقابت با تمامی برندهای داخلی و خارجی

تولید کننده سینک های فانتزی با عمق ۲۰

پایه‌های شرکت سینک الماس بر ارزش‌هایی بنیادین بنا شده . همواره تلاش نموده‌ایم که با احساس مسئولیت در مقابل جامعه و با رعایت اصول اخلاقی کار کنیم.