انیکس سنتر

هود - سینک - گاز - مایکروویو

تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه حضوری و آنلاین تجهیزات توکار آشپزخانهاُنیکس سنتر نمایندگی رسمی سینک بنتو ، سینک بنتو دارای طراحی مدرن و به روز  ، سینک بنتو برای مشتریان با سلیقه ، سینک بنتو با استحکام و کیفیت بالا، سینک بنتو با قیمتهای رقابتی ...

در تولید سینک های بنتو از بهترین استیل 302 مات، نیمه مات و براق استفاده میشود تا درطول مصرف درخشش و زیبایی خود را حفظ کند.

ضخامت ا میلیمتر تا 1.5 میلیمتر ورق های استیل استفاده شده در تولید سینک بنتو به آن استحکام و کیفیتی دوچندان بخشیده است. سینک بنتو علاوه بر دوام بالا، طراحی مدرن و به روز با لبه هایی با شعاع کم و عمق 20 سانتیمتری لگن، تصویری چشم نواز به آشپزخانه شما میدهد و هارمونی مناسبی با سایرلوازم آشپزخانه گروه بنتو ایجاد میکند.

سینک بنتو که به صورت باکسی طراحی شده است از زیبا ترین و مرغوبترین سینک های موجود در بازار است که با توجه به طراحی خاص آن می توان کاربرد و نمای خاص در آشپزخانه را از این نوع سینک انتظار داشت . ضخامت ورق بالا نیز از دیگر ویژگی های این نوع سینک است . سینک ها بنتو در سایز های 34-44-54-74-90 و 104 در رنگ های استیل و طلایی تولید میگردند. شما می توانید با خرید سینک بنتو یک آشپزخانه مدرن را تجربه کنید. سینک بنتو هم به صورت لگن راست و لگن چپ قابل استفاده می باشد.

سیفون و زیر آب سینک بنتو از کیفیت خوبی برخوردار بوده و خود سینک نیز دارای 15 سال گارانتی و خدمات پس از فروش بازرگانی فونیکس می باشد