انیکس سنتر

هود - سینک - گاز - مایکروویو

تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه حضوری و آنلاین تجهیزات توکار آشپزخانهسانترا

سانترا هود با یاری پروردگار متعال و همراهی کادری مجرب و متخصص در زمینه واردات و پخش تجهیزات آشپزخانه (هود آشپزخانه سانترا-گاز صفحه ای سانترا-سینک ظرفشویی سانترا-فر سانترا-مایکروفر -قهوه ساز-ماشین ظرفشویی و…)  به عنوان یکی از  برندهای  لوازم خانگی با هدف تامین جلب رضایت مشتری پای در راهی نهاده است  که  کیفیت مطلوب را سر لوحه کار  خود قرار داده است  لذا در راستای حصول این هدف تلاش خود را  بر پایه بهبود  مستمر در کلیه زمینه ها از طریق  اجرای استاندارد های جهانی  با مدیریت کیفیت  و الزامات ویژه مشتریان  بنا نهاده است  و در این راه معتقد است.

سانترا هود با فن آوری  و فرآیند نوین ساخت  با اخذ گواهی استاندارد   ISO 9001 و  CEاروپا  و دیگر استانداردها  و با واحد QC  با پیشرفته ترین  امکانات محصولات  تولید شده  را مورد  بررسی  قرار  میدهد  و در نهایت  با برخورداری از سازمانی  مشتری مدار است  که تلاش مساعد خود را  در زمینه هرچه بهتر شدن  محصولات ارائه  می نماید.

سانترا هود حفظ سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی، استفاده از روش‌های امروزی در مدیریت بهره‌برداری و مدیریت ارتباط با مشتریان، سامانه جامع اطلاعاتی، شبکه‌های پیشرفته توزیع محصولات و بسیاری از روش‌های روز مدیریت در دستور کار شرکت قرار دارد، به طوری که توانایی سانترا هود را در ارائه خدمات و محصولات بهتر افزایش داده است.سانترا هود سعی دارد تمام نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد .

سانترا هود با توجه به فن آوری روز دنیا و به کارگیری سیستم های نوین مدیریتی , با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی ، محصولات متنوع و  جدیدی را که متناسب با سلایق ایرانی بوده ارائه نمود که از این محصول با نام هود سانترا  یاد شده است به همین علت، در ایران هود آشپزخانه با کیفیت همواره با نام سانترا هود  شناخته شده و نام  سانترا  را همیشه با خود یدک می کشد  و تنها شرکتی میباشد که موتور هودهای خود را مادام العمر گارانتی کرده.

لازم به ذکر هست که گاز های سانترا مانند هود های سانترا دارای گارانتی فوق العاده 5 سال شیشه می باشد

سانترا هود  همواره به دنبال آشپزخانه ای ایده آل و زیبا با  ارتقاء کیفییت محصولات-قیمتهای رقابتی و طرح های جدید و زیبا  برای مشتریان خوش ذوق و با سلیقه خود است تا رضایت بیشتر آنها را جلب نماید .

در کنار همه مزایای ذکر شده ، شما محصولی را خریداری می‌کنید که از طرف گروه تک سرویس گارانتی شده است که به عنوان یک شرکت صنعتی معتبر در ایران خدمات پس از فروش محصولات سانترا را به عهده دارد تا شما عزیزان با آرامش خاطر انتخاب خود را انجام دهید.

سانترا هود تنها شرکت دارای گارانتی مادام العمر موتور هود در ایران

60 ماه وارانتی بی قید و شرط شیشه محصولات سانترا وجه تمایزی بین سانترا و رقبا بوجود آورده که مشتری را به انتخاب این محصول سوق می دهد

سانترا می تواند همواره  با کیفییت و خدمات متمایز باشد

به کیفیت نگاهی دوباره باید کرد